Your browser is not supported. Please use IE 8 or above.

Türkiye

Local Business - Global Network ®

BNI - The World's Largest Referral Organization

Dünyanın en başarılı business networking organizasyonu BNI için franchise fırsatları!

BNI sizin için mükemmel Franchise fırsatı olabilir…

 

Business Network International - BNI kendi alanında dünyadaki en büyük ve en başarılı franchise modelidir ve doğru aday için benzersiz bir iş fırsatı sunar. 

BNI, Givers Gain® - Kazandır Ki Kazan, ilkesi üzerine kuruludur. Ne ekersen, onu biçersin de diyebiliriz. Eğer ben sana yardım edersem, sen de bana ya da gruptaki başka birine yardım etmek istersin. Bunun yanı sıra misyonumuz, üyelerin kaliteli iş profesyonelleriyle uzun vadeli, anlamlı ilişkiler kurması amacıyla yapılandırılmış, pozitif ve profesyonel bir referans programı yoluyla işlerini geliştirmelerine ve artırmalarına yardımcı olmaktır. 

BNI verimlilik ve sonuç odaklıdır! BNI Türkiye üyeleri 70 bin iş yönlendirmesinde bulunmuş ve 320 milyon TL'dan fazla iş hacmi elde etmiştir. İşletmelerin iş ilişkisi ağı kurmak ve ürün/hizmetlerini pazarlamak için etkili yollar aradığı zamanlarda BNI, üyelerinin aradığı işlerin/bağlantıların kendilerine yönlendirilmesine olanak sağlar.

 

Franchise Süreci

BNI, 1985’te kurulmuş olup, 1996’da franchise vermeye başlamıştır. 21 Avrupa ülkesinde bulunan franchise’lardaki üyelikler her geçen yıl artmaktadır.  2015’de şu ana kadar Avrupa’daki üyelikler her çeyrekte %8’lık bir ortalama artış göstermektedir.  
Bunun iki anlamı vardır; ilki BNI’ın franchise modeli olarak kanıtlanmış bir geçmiş performansı olduğu, ikincisi ise her türlü ekonomik ortamda büyüyebilen bir iş modeli olduğudur.

 

Bizim Franchise Modelimiz Neden Farklı?

Franchise modelleri genelde ya düşük maliyetli/riski yüksek ya da  yüksek maliyetli/riski düşük olur.  Düşük maliyetli/riski yüksek franchise modellerinin sermaye yatırımı düşüktür ancak ürün kanıtlanmamıştır veya franchise yenidir. Yüksek maliyetli/riski düşük franchise modellerinde ise aksi vardır; sermaye yatırımları fazladır ancak ürün kanıtlanmıştır. İyi tanınan fast-food zincirlerinin çoğu bu kategoriye dahildir.  

BNI, düşük maliyetli/düşük riskli bir öneri sunmaktadır.  Diğer bir deyişle her ikisinin de en iyi yanını. Detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz. 

 

İdeal Adayımız

BNI, franchise’ları ile gurur duyar.  Programımız, işimiz için yeni olanakların geliştirilmesi ve desteklenmesini amaçlar ve ekiplerimiz için mümkün olan en iyi, sürekli gelişimi sağlama konusunda kararlıyız. 

Franchise’larımız diğerlerine yardım ederek motive olur; pozitif ve enerjik bir ekip oluşturur ve buna liderlik ederler. BNI franchise’ını alanlar kendilerini geliştirmek için sürekli fırsatlar arayan, organize, hevesli, profesyonel ve yeni öğrenim deneyimlerine açık kişilerdir. Franchise’larımız her zaman profesyonel görünmeye özen gösterirler ve büyük kitlelere hitap etme konusunda kendilerine güvenirler.  

Siz de bu açıklamaya uyduğunuzu düşünüyorsanız ve Givers Gain® felsefemizi anlamak istiyorsanız, daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurun. 

BNI franchise sahibi olarak başarılı olmanız için nelerin gerekli olduğunu biliyoruz ve süreç boyunca size destek sağlayacağız... Gerisi sizin elinizde…

 

https://www.facebook.com/BNITurkiye?fref=ts https://www.twitter.com/BNITurkiye?fref=ts https://www.linkedin.com/company/9998743 https://www.youtube.com/channel/UC-Eb5du5mNe1LUbna4MFHaQ BNI

Copyright BNI. All Rights Reserved. All company names, product names logos included here may be registered trademarks or service marks of their respective owners.